Главная Новости Gloria Family Fest – 2015

Gloria Family Fest – 2015

П ерший “День музики і Фестиваль аматорського виконавства "Gloria Family Fest” пройшов успішно!

Організатори свята – громадська організація "Міжнародний центр сприяння культурному розвитку суспільства та особистості «Глорія» та музична студія «Глорія» за підтримки Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

20 червня в парку ім. Т.Г. Шевченка із самого ранку лунала різноманітна музика, пісні, дитячий сміх та звуки різних музичних інструментів.

Кожен відвідувач парку міг просто прийти і зіграти на улюбленому інструменті - фортепіано, гітарі, ударних, блок флейті та навіть віолончелі, а також мав унікальну нагоду отримати пораду, консультацію та справжній майстер-клас від музикантів-професіоналів - викладачів музичної студії “Глорія”.

Любителі співу демонстрували свою майстерність на “Території караоке”. Діти і підлітки, молоді й дорослі ставали в чергу, щоб поспівати улюблених пісень.

Для дітей від 3-х років працювала “Територія вивченні нотної грамоти та гри на фортепіано”. Нотна казка і лото, комп’ютерні музичні ігри, а також зрозумілі ноти на нотному стані привертали увагу малечі. Ще б пак! Можна було самостійно зіграти свій перший музичний твір на фортепіано двома руками!

Веселі музично-розвивальні ігри для малюків та їхніх батьків, бабусь та дідусів проводились на сцені парку.

Поряд розташувалась зона лекцій та тренінгів, де звучало багато цікавих історій про музику, музикантів та музичний театр. Для батьків, а також тих, хто хоче ними стати, відбувся тренинінг від Лади Лось “Зіткнення характерів”. Тема виявилась дуже цікавою та актуальною - настільки, що тренера не відпускали протягом 2 годин замість запланованих 45 хвилин.

Завершилось свято Фестивалем аматорського виконавства, в якому взяли участь діти та дорослі, які займаються музикою не професійно, “для душі”. Фестиваль підтримали професійні музиканти та співаки, за що ми їм дуже вдячні.

На сцені Фестивалю лунали твори композиторів усіх часів - від старовинної до сучасної музики, а також фольклор.

Завершився Фестиваль нагородженням учасників, а також піснею “Надія Є”, яку співали всі, хто був того вечора в парку.

Особливо хочемо подякувати всім волонтерам, які допомогли нам в підготовці та проведенні цього свята. Хлопці і дівчата, ви молодці! Ми дуже вдячні вам, разом ми були гарною командою і, знаєте, без вас нічого б не вийшло!

Відгуки

Дуже цікавий захід, дуже важливий в цей час для нашої країни, тим паче, що музика зараз розвивається і це добре, що такі заходи проводяться.

Тут відвідувачі можуть почути не тільки професійних виконавців, але і маленьких дітей, з яких, власне, все і починається. Це дуже корисно і для них, і для їх батьків. Це дуже чудово, що такі заходи проводяться.

Рєпін Юрій та Хоменко Юліана, гості фестивалю

Я очень довольна. Мы с семьей пришли сюда отдыхать и посмотреть на концерт. Впечатления изумительные. Понравились все выступления! Особенно радует, что было много молодежи. Всё чудесно, настроение чудесное!

Гість фестивалю

Приємні враження від фестивалю. Дуже багато людей, дітей - це сильно нас вразило. Така тепла, вдячна публіка, вона допомагала нам та іншим артистам виступати.

Фестиваль такий сімейний. Всі нам підспівували. Нам дуже сподобалось.

Народний театр фольклорної пісні "Дивина", учасник фестивалю

Это чудесное мероприятие, которое хорошо организовано, много детей пришло с родителями, чтобы узнать чуть-чуть больше о музыке, научиться или попробовать играть на музыкальных инструментах. Прекрасный день сегодня!

Активность зашкаливает и у детей, и у их родителей, стоят очереди, чтобы поиграть на барабанах.

Андрій, викладач гри на барабанах

Більше фото: facebook.com, vk.com и plus.google.com, ru.pinterest.com.

e-max.it: your social media marketing partner

Наши страницы

Вход на сайт

Карта сайта

Главная Новости Gloria Family Fest – 2015